Obiekty handlowe Śląsk
Śląsk

Obiekty handlowe Śląsk

Obiekty handlowe, jak sama nazwa wskazuje to miejsca, w których odbywa się różnego rodzaju handel. Są to najczęściej duże hale zaadaptowane pod miejsca takie jak np. sklepy wielobranżowe czy też centrum handlowe. Znajdują się w nich mniejsze powierzchnie, które dzielą się na sklepy z różnego rodzaju asortymentem. Handel to branża, która bez wątpienia ma największy wpływ na rozwój całej gospodarki. Galeria katowicka mieszcząca się na Śląsku to jedna z największych galerii w Polsce.

Centra handlowe Śląsk

Obiekty użyteczności publicznej takie jak sklepy czy centrum handlowe muszą cechować się dużą odpornością na statyczne jak i dynamiczne obciążenia. Dzięki temu klienci, którzy licznie odwiedzają takie miejsca mogą czuć się bezpiecznie. Konstrukcje takich obiektów użyteczności publicznej muszą zatem spełniać o wiele bardziej restrykcyjne normy niż budynki mieszkalne. Dlatego też powstają one w głównej mierze z żelbetonu, który jest obecnie jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów budowlanych.

Galerie handlowe Śląsk

Galerie handlowe to obiekty, które są nieodłącznym elementem infrastruktury w każdym większym mieście. Doskonale zaopatrzone, skupiają w sobie zbiór różnego rodzaju sklepów zaopatrzonych w przeróżne produkty. W jednym miejscu można kupić dosłownie wszystko, czego w danym momencie potrzeba. Centrum handlowe to bardzo wygodne rozwiązanie, które oszczędza czas jak i daje wiele możliwości.

Centrum handlowe Śląsk

Miasto Knurów, w którym powstał nasz obiekt handlowy, położone jest na południu Polski, w województwie śląskim. Dokładna jego lokalizacja znajduje się między Gliwicami, a Rybnikiem. W ścisłym centrum miasta Knurów powstał jeden z naszych obiektów, a mianowicie sklep Biedronka, która oprócz artykułów spożywczych posiada również asortyment gospodarstwa domowego. Dzięki świetnemu położeniu tego obiektu i łatwemu dojazdowi do niego poprzez dogodną trasę bardzo łatwo do niego dojechać, ciesząc się możliwością zakupów wszelkich produktów w jednym miejscu.

Galeria katowicka położona w Polsce w mieście Katowice, w dużej aglomeracji, to jedna z największych galerii w Polsce. Galeria katowicka zapewnia mieszkańcom liczne sklepy wielobranżowe, które zapewniają możliwość zakupów zarówno w dziale spożywczym jak i ubraniowym. Galeria katowicka to miejsce na mapie Katowic, które nie może zostać pominięte!

Galerie handlowe na Śląsku

Galeria handlowa to nie tylko skupiska różnego rodzaju sklepów, ale również bardzo często miejsca, w których istnieje możliwość rozrywki, takiej jak np. kino czy salon z grami. Na Śląsku w Polsce istnieje bardzo wiele galerii handlowych, które są doskonale zaopatrzone, łatwo do nich dojechać i są wyposażone w parkingi. Co więcej, znajdują się w nich również kawiarnie, w których można wypić smaczną kawę jak i miejsca gastronomiczne, gdzie można posilić się po zakupach czy też w trakcie ich trwania.

Galeria katowicka to jedna z największych galerii na Śląsku. Położona w Katowicach galeria katowicka posiada ogrom różnego rodzaju sklepów, które mają bardzo bogaty asortyment. Katowice to bardzo duże miasto, które posiadając tak wielką ilość mieszkańców pragnących zrobić zakupy, posiada kilka galerii.

Centrum handlowe Śląskie

Jesteśmy firmą, która oprócz posiadania obiektu handlowego, ma również do zaoferowania państwu magazyny o powierzchni powyżej 300 metrów jak i hale pod wynajem. Nasze obiekty są usytuowane w dogodnej lokalizacji, ponieważ mieszczą się blisko autostrady. Dzięki temu nie ma problemu z dojechaniem do nich. Co więcej, nasze magazyny są przystosowane do wszelkich norm BHP.

Mamy możliwość wynajęcia zarówno pustych magazynów, jak i takich, które będą wpasowane w potrzeby klienta w związku ze wszystkimi sprzętami do rozładunku czy ładunku oraz półkami czy regałami. W zależności od danego rodzaju towaru, dostosowujemy powierzchnie do potrzeb najemcy.

Adres obiektu

44-194 Knurów
ul. Szpitalna 9

Operator obiektu

KOMART Investments spółka z o.o.

44-194 Knurów, ul. Szpitalna 7
biuro@komart-investments.pl
574 907 650
NIP: 969 163 93 98, REGON: 384725487, KRS: 0000810564
Kapitał zakładowy spółki: 250 000,00