Praca

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Szukasz nowej pracy? Sprawdź czy nie czekamy właśnie na Ciebie! W tym miejscu znajdziesz wszystkie aktualne oferty.

Aktualne CV prosimy składać na adres mailowy biuro@komart-investments.pl

Główna Księgowa/Księgowy

KOMART Investments Sp. z o.o. lider na rynku najmu nieruchomości komercyjnych, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Główna Księgowa/Księgowy.

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie całością procesu księgowego w spółce
  • umiejętność prowadzenia ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • znajomość bieżących przepisów podatkowych (VAT, CIT, PCC, PIT)
  • znajomość specyfiki branży nieruchomościowej
  • bardzo dobra znajomość programu Comarch – Optima
  • utrzymywanie bieżącej wiedzy na temat zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych
  • Zapewnienie zgodności z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowością
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

Nasze wymagania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej/księgowego w tzw. pełnej księgowości
  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych i rachunkowości
  • umiejętność obsługi programów księgowych (Comarch optima) oraz innych niezbędnych narzędzi biurowych
  • dokładność i precyzja w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy i wykonywania zadań zgodnie z terminami.

To oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie oraz komfortowe biuro z parkingiem
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • przyjazną atmosferę
  • kawę/herbatę
  • wynagrodzenie w przedziale 6.000 - 10.000 zł netto

Aktualne CV prosimy kierować na adres mailowy biuro@komart-investments.pl